Mezoterapia mikroigłowa – co to za zabieg i jakie daje efekty?

Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych obecnie na rynku zabiegów odmładzających. Decyduje się na niego coraz więcej osób obojga płci, ze względu na to, że daje on widoczne efekty już po pierwszej wizycie. Czy warto zdecydować się na ten zabieg, na czym on polega i jakie daje efekty? Przeczytaj.

Mezoterapia mikroigłowa – na czym polega zabieg?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest prosty i praktycznie bezbolesny. Wykonuje się go za pomocą specjalnego rollera, wyposażonego w małe igiełki, bądź też przy użyciu dermapenu – dużego długopisu z nakłuwającą końcówką. Proces zabiegowy polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry odpowiednich składników odżywczych, najczęściej są to witaminy A, C i E, oraz peptydy, aminokwasy, czy też wyciąg z zielonej herbaty. Nagromadzenie tak wielu pożytecznych dla organizmu substancji w głębokich warstwach skóry, skutecznie ją regeneruje, nawilża, oraz znacznie uelastycznia. Często stosowane zabiegi pozwalają także usunąć blizny potrądzikowe, oraz wygładzić zmarszczki. Zmniejsza się także widoczność popękanych naczynek, a cienie pod oczami stają się mniej widoczne.

Mezoterapia mikroigłowa – kiedy zaleca się wykonanie zabiegu?

Wskazaniami do wykonania tego zabiegu jest najczęściej cienka i wiotka skóra, trądzik oraz pozostałe po nim blizny, cellulit, rozstępy czy też skóra zniszczona po ciąży. Za pomocą tego zabiegu z powodzeniem usuniemy także zniszczenia skóry powstałe podczas nadmiernego opalania się, oraz rozszerzone naczynka. https://visal.pl/

Leave a comment

Your email address will not be published.


*