Naturalny make-up od annabelle minerals

Kosmetyki naturalne coraz bardziej wpisują się w rynek kosmetyczny. Już od dłuższego czasu kosmetyki naturalne zakupimy nie tylko w sieci. Wiele drogerii posiada min. 1 półkę z kosmetykami do twarzy oraz make-upu. Marka annabelle minerals to propozycja dla tych, co szukają natury w makijażu. 

Dlaczego warto postawić na markę?

Kosmetyki annabelle minerals są w pełni naturalne. Do produkcji pigmentów wykorzystano substancje pochodzenia naturalnego. W kolorówce nie znajdziemy żadnych substancji chemicznych. Kosmetyki tej marki są w pełni wegańskie i nie były testowane za zwierzętach. Prosty skład oraz różnorodność kosmetyków sprawiają, że warto zainteresować się och produktami.

Co znajdziemy w ofercie?

Marka ta proponujemy nam kosmetyki do wykonania pełnego makijażu. W ofercie annabelle minerals znajdziemy m.in. bazy glinkowe, które przygotują naszą skórę pod makijaż. Bazy te zapewniają trwałość makijażu oraz matują skórę. Pod bazę możemy wybrać odpowiedni podkład. Tutaj do wyboru mamy bogatą ilość odcieni oraz 3 warianty podkładu. W zależności od oczekiwań możemy wybrać podkłady: matujące, rozświetlające oraz kryjące. W celu ukrycia cieni pod oczami oraz drobnych niedoskonałości możemy zdecydować się na korektory o różnym działaniu. Do wykończenia makijażu twarzy możemy zdecydować się na róże do policzków oraz rozświetlacz. W ofercie nie zabrakło bogatej palety cieni do powiek. Całość naszego dzieła możemy wykończyć pudrem. Z racji tego, że kosmetyki mają konsystencję pudrową nie zapomniano o pędzlach do makijażu.