Zastosowanie pasty konopnej

Marihuana występuje pod różnymi postaciami, nie tylko jako standardowe jointy, ale także jako olej z konopi czy pasta konopna. Według niektórych jest to najbardziej przystępna wersja konopi.

Pasta konopna

Pasta konopna uznawana jest jako środek farmakologiczny. Produkowana jest z hodowanej w specjalnych warunkach konopi indyjskiej. Zawiera dużo leczniczych substancji i mało THC, które jest środkiem psychoaktywnym. Ze względu na jej wysoką skuteczność pasta konopna zyskuje coraz więcej zwolenników. Medyczna marihuana podawana jest w dokładnie określonych przez lekarzy dawkach. Dzięki temu można być w 100% pewni, że nie zaszkodzi nam tylko pomoże z wieloma dolegliwościami.

Skład pasty konopnej

Główną zaletą pasty konopnej jest duża zawartość kannabinoidów i kwasów kannabinoidowych oraz terpenoidów i flawonoidów. Dodatkowo dzięki małej zawartości THC nie występują widoczne skutki uboczne. Pasty konopne dzielą się na te produkowane z konopi siewnej (w pełni legalne, łatwo dostępne) i nielegalne z THC, które produkują się z konopi indyjskiej. Jako, że kupowanie i kolekcjonowanie nasion jest w pełni legalne, pasta konopna cieszy się coraz większą popularnością.

Wytwarzanie pasty konopnej

Pasta konopna jest jednym z najprostszych i najtańszych sposobów na zażywanie konopi. Można ją także bez problemu wyprodukować w warunkach domowych, bez używania specjalistycznych narzędzi i w kilka minut. Wystarczy zakupić nasiona marihuany, których kolekcjonowanie jest w pełni legalne i można je zakupić na sztuki w specjalistycznych sklepach z nasionami marihuany.

Właściwości pasty konopnej

Na chwilę obecną nie ma zbyt wiele badań, które potwierdziłyby skuteczne działanie pasty konopnej. Nie ma także dokładnych wskazówek jak je stosować, jakiego działania i jakie efekty uboczne mogą wystąpić. W nielicznych badaniach dowiedziono, że pasta konopna znakomicie sprawdza się u chorych na stwardnienie rozsiane, różnego rodzaju nowotwory oraz padaczkę. Marihuana świetnie radzi sobie także w walce z bólem.

Źródło informacji:

Tanie Sianie Nasiona Konopi

Leave a comment

Your email address will not be published.


*